Logo

EKKL Rakvere Talvefoorum – 21.-22. aprillil 2022 

tierra-mallorca-rgJ1J8SDEAY-unsplash

21.-22. aprilli 2022 toimus EKKL Talvefoorum Rakveres. Talvefoorumil osales kinnisvara korrashoiuga  üle Eesti tegelevat 62 inimest. Praeguseks on langenud covid piirangud ja ka maskid ning saime läbi viia talvefoorumi Rakveres, et kõik osalejad saaksid tutvuda Targa Majaga, kuulata valdkonna ajakohaseid ettekandeid ja valdkonna asju arutada ning ka vabamas õhkkonnas meeldivalt koos aega veeta ja suhelda ning nautida SPA teenuseid. Üritus algas Rakvere Targa Maja – Rakvere linnavalitsuse ekskursiooniga neljapäev 21.aprillil kell 12.00, mille järel jätkasime kell 13.00 AQVA SPA konverenrsisaalis seminariga. Alustuseks andsime kätte uutele liikmetele liikmetunnistused ning aasta aunimetused ja tänukirja. 

EKKL 2022 aasta aunimetuste saajad olid:

Aasta kinnisvara korrashoidja – Puhastusproff OÜ

Aasta kinnisvarahaldur – Alex Roost (Remicon OÜ)

Aasta kinnisvarahooldaja – Mati Kiviväli (Caverion Eesti AS)

Aasta puhastusteenindaja – Svea Nurmeots (Krausberg Eesti OÜ)

Seminaril käsitlesid eksperdid kinnisvara korrashoiu turu ja hangete aktuaalseid küsimusi aga ka jagasid kogemusi ja andsid häid vihjeid energia tarbimise, ATS rakendamise ning Targa Tellija projekti ja koolitusvõimaluste kohta. Peale seminari toimus kultuuriprogramm. Ürituse slogan oli: korrashoiu tulevik – TARK TELLIJA ja TARK MAJA.  Vastavalt EKKL 2022 ürituste kalendrile kavandame EKKL järgmist üritust 16.-18.juuni 2022, EKKL suvefoorum Saaremaal. Osavõtuks registreerimine algab maikuu viimasel dekaadil.

Rakvere talvefoorumi  kava ja tehtud ettekanded on lisatud allpool oleval lingil..

P.S. Üritusel täismahus osalenud kutsetunnistuse omajatele lisainfo, et EKKL-l ürituse korraldajana ja kutse andjana saab olema oma andmebaasis üritusel osalejate kohta vastav info ning EKKL 2022 täismahus Talvefoorumi läbinud saavad kutsetaotlemisel kajastada oma koolitustundide koondarvutustabelis antud üritusel osalemist erialase täienduskoolituse mahus 6 ak.tundi.

Talvefoorumi ajakava leiad SIIT.

Talvefoorumi ettekanded:

Leena Paap, TKTK

Mergit Inno, SOL Baltics OÜ

Kristjan Kulu, CitySecurity OÜ

Taavi Liiv, Tulitec OÜ

Ivo Jaanisoo, MKM

Jüri Kröönström, EKKL

Janek Hintsov, NewSec

Kalle Virkus, TREA

Aktuaalne lisamaterjal info@ekkliit.ee hiljemalt 28.04.22 tagasiside saamiseks:

Energiatootmisseadmete paigaldamise toetuse määruse eelnõu

Määruse eelnõu seletuskiri

🍪 Me hoolime Teie privaatsusest!

Meie veebileht kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat võimalikku kasutuskogemust. Küpsised aitavad meil veebilehte optimeerida, analüüsida lehe kasutamist ja kohandada sisu vastavalt Teie huvidele. Privaatsuspoliitika