Logo

Toimus EKKL TALVEFOORUM- Viljandis 10.-11.märts 2023

2023-03-10 Jüri Kröönström

Talvefoorumi informatsioon

EKKL talvefoorum Viljandis toimus 10.-11. märtsil 2023

Kuni 03.03.23 sai registreeruda osalemiseks EKKL Viljandi talvefoorumi üritusele! Osavõtuks registreerus 56 osalejat. Ürituse alguses andsime kätte kinnisvara korrashoiu aasta 2022 aunimetused, tunnustuskirja ja tänukirjad. Pakusime üritusest osavõtjatele kiiresti muutuvas majanduskeskkonnas 2023 aastaks jätkuvalt kvaliteetseid häid juhiseid ja asjatundlikku infot, kuidas olla paindlik, edukas ja smart. Kinnisvara korrashoiu foorumil andsid Teile alustuseks majandus-, kinnisvara ja ehitussektoritest ülevaate ja prognoosi tippanalüütikud ja parimad tegevuspraktikud. Foorumi teises osas sai osa valdkonna arengutest Lõuna regioonis, pehmeid väärtusi tõi uue väga ajakohase teemateooriaga Teieni mälutreener Tauri Tallemaa ning kasulikke näpunäiteid kuidas IT-ga tulu teenida IT lahenduste ekspert.

Foorumi järel toimus standardi EVS 807:2016 uustöötluse väljatöötamise workshop ning õhtusel koosviibimisel viis mälutreener-õhtujuht osavõtjad teemapraktikasse ning õhtusöögi vahepalad akustiliselt duolt ja tunnustatud retrovideo Dj-lt.  Ürituse slogan oli: „Milline tuleb 2023 aasta majanduses, kinnisvaras ja ehituses ning kuidas see võiks mõjutada kinnisvara korrashoidjat, kuidas tegutseda targalt?“

EKKL liikmete poolt valiti 2023 jaanuarikuu jooksul toimunud hääletusel aasta 2022 kinnisvarahalduriks Rain Rosin (EfTEN), aasta 2022 kinnisvarahooldajaks Vitali Kirejev (Stell Eesti AS) ja aasta 2022 puhastusteenindajaks Helge Alt (Puhastusekspert OÜ). Aasta korrashoidja aunimetuse sai KV Service OÜ. Aunimetused koos selle juurde kuuluvate aksessuaaridega anti üle 10. märtsil 2023 Viljandis toimunud EKKL talvefoorumil. Välja anti ka tunnustuskiri Jüri Kröönströmile ning tänukirjad Järvamaa Kutsehariduskeskusele ja Ida-Virumaa Kutsehardiduskeskusele. 

Kutsetunnistuse omajatele lisainfo, et EKKL-l ürituse korraldajana ja kutse andjana saab olema oma andmebaasis üritusel osalejate kohta vastav info ning EKKL 2023 kogu talvefoorumi täismahus läbijad saavad kutsetaotlemisel kajastada oma koolitustundide koondarvutustabelis antud üritusel osalemist erialase täienduskoolituse mahus 6 ak.tundi.

EKKL Viljandi 10.-11.03.23 talvefoorumi kava

EKKL 2023 talvefoorumi ettekanded (allalaetavad):

Tõnu Mertsina, Swedbank ettekanne

Janis Pugri, Swedbank ettekanne

Indrek Peterson, EEEL ettekanne

Siim Kabel, Kaanon ettekanne

Andres Mägi, Viljandi LV ettekanne

Mirje Kallaste, Domus Viljandi ettekanne

Tauri Tallermaa, mälutreener ettekanne

Mihkel Nanits, Saago Tech ettekanne

10.03.2023

Lugupidamisega

Jüri Kröönström

tegevjuht

MTÜ EKKL

5130409

🍪 Me hoolime Teie privaatsusest!

Meie veebileht kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat võimalikku kasutuskogemust. Küpsised aitavad meil veebilehte optimeerida, analüüsida lehe kasutamist ja kohandada sisu vastavalt Teie huvidele. Privaatsuspoliitika